O FIRMIE

O firmie

NIVIS to firma ogólnopolska, specjalizująca się w montażu profesjonalnych systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz ich serwisowaniu. 

W oparciu o zbudowany zespół serwisów chłodniczych zlokalizowanych na terenie całej Polski świadczymy wsparcie dla naszych Klientów 24h przez 7 dni. 

Oferujemy kompleksowe wykonanie usług z zakresu chłodnictwa komercyjnego, w tym: montażu urządzeń chłodniczych w sklepach, hotelach, marketach, budowy komór chłodniczych i mroźniczych, jak również montaż i sprzedaż monobloków chłodniczych.

Nasze realizacje charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług, wysoko wykwalifikowana kadra serwisowo-techniczna posiadająca odpowiednie uprawnienia i certyfikat oraz doświadczenie zdobyte w montażu wielu projektów z zakresu chłodnictwa. 

Od 2013 roku jesteśmy Biznesowym Partnerem firmy McDonald's® dla której staliśmy się głównym wykonawcą systemów chłodniczych oraz ich późniejszym serwisowaniem.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem oraz rozwojem naszej firmy poszerzyliśmy ofertę o urządzenia chłodnicze firmy Daikin, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem.

NIVIS autoryzowany dystrybutor DAIKIN

Zobacz urządzenia chłodnicze DAIKIN, ZANOTTI I JE&HALL, dedykowane pod Państwa potrzeby.


Począwszy od 2019 roku nasza firma otrzmała status autoryzowanego Serwisu i Dystrybutora drzwi chłodniczych oraz mroźnicznych firmy Thermod Polska, wchodzącą w skład szwedzkiej Grupy Lagercrantz.


W związku z ustawą z dnia 15 maja 2015 o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (tzw. F-gazach), informujemy że firma NIVIS posiada certyfikat (Nr FGAZ-P/26/0001/16),  wydany przez Urząd Nadzoru Technicznego w zakresie instalowania oraz konserwacji lub serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła, które zawierają fluorowane gazy cieplarniane.