NIVIS mistrzowskie schłodzenie!

Mistrzowskie schłodzenie

Data dodania: 15.04.2019

Nivis mistrzowskie schłodzenie!  Mistrzostwa Świata w zimowym pływaniu Murmańsk 2019 z sukcesami Piotra Biankowskiego!

Piotr pojechał na zawody już jako doświadczony zawodnik, były to jego czwarte Mistrzostwa Świata, drugie w federacji IISA.   Wspaniała impreza, doskonałe wyniki, atmosfera, której nie da się zapomnieć! Wydarzenie, podczas którego z dobrej strony zaprezentowali się „młodzi”, przełamując kolejne bariery lodowego pływania! I oczywiście Piotr Biankowski, dla którego udział w Mistrzostwach to 4 starty 3 indywidualne i jeden w drużynie: 

  • 1 km stylem dowolnym Mistrzostw Świata i 15 miejsce w kategorii open (z czasem 14:46:06), 7 miejsce w kategorii wiekowej.
  • Puchar Arktyki 500 m stylem dowolnym i 3 miejsce w kategorii
  • 50m motylem – „morświnem” srebrny medal w kategorii wiekowej.
  • Sztafeta Arktyki 4 × 50 m stylem dowolnym – złoty medal

 Nivis aktywnie wspierał Mistrza w przygotowaniach do zawodów. Dzięki zaangażowaniu firmy Piotr Biankowski miał możliwość zrealizowania optymalnego treningu, który pozwolił na osiągnięcie wspaniałych wyników. Piotr jako Ambasador Fundacji Ronalda McDonalda – której jesteśmy partnerem – prowadził podczas Mistrzostw zbiórkę na rzecz budowy drugiego Domu Fundacji tym razem w Warszawie.

 Gratulujemy Piotrowi, jak również całej Reprezentacji Polski w zimowym pływaniu, która zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata w Murmańsku. Czekamy na Mistrzostwa Świata w zimowym pływaniu, które odbędą się w Polsce w 2021 roku oraz informację, kiedy ta dyscyplina sportu zagości na Zimowej Olimpiadzie.