Autoryzowany serwis Technoblock

Autoryzowany serwis Technoblock

Data dodania: 17.09.2019

Dzięki wieloletniej współpracy z firmą Technoblock staliśmy się Autoryzowanym Serwisem tej firmy. Możemy pochwalić się kompleksową obsługą urządzeń chłodniczych w zakresie doboru, instalacji i serwisu.

 

Ogólnopolski zasięg.
Docieramy do każdego Klienta firmy Technoblock na terenie naszego kraju. W naszej ofercie znajdują się zespoły serwisantów gotowych sprawnie zareagować na Państwa zgłoszenie. Jesteśmy dostępni w trybie 24/7/365. 

 

 

Doświadczony zespół serwisowy.
Od 10 lat poszerzamy kompetencje zawodowe, inwestując w szkolenia dla naszych zespołów serwisowych. Każdy pracownik firmy NIVIS przechodzi autoryzowane szkolenia techniczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. 

 

 

Największy dostęp do części zamiennych.
Wiemy jak ważny jest czas dla naszych Klientów, dlatego ciągle powiększamy nasz asortyment o oryginalne produkty zgodne ze specyfikacjami OEM Technoblock w cely zapewnienia maksymalnej wydajności i niezawodności układów chłodniczych.

 

 

Naprawa z gwarancją.
Autoryzowany Serwis Technoblock daje Ci gwarancję na części i wykonane usługi. Nasi Klienci nie muszą obawiać się dodatkowych kosztów.


 

Dostęp do nowości.
Firma NIVIS jako Autoryzowany Serwis jest w stałym kontakcie z Producentem, firmą Technoblock, dzięki czemu posiadamy najnowsze informację handlowe oraz bezpośredni dostęp do zaplecza technicznego. Jednym z naszych atutów jest praca na najnowszych systemach sterowania urządzeniami chłodniczymi.